این اسفنج از میوه گیاهی به نام لوفا بدست میاد. زمانی که میوه بالغ این گیاه روی بوته خشک میشه درون بافت میوه تبدیل بافت اسفنجی میشه و از این بافت محصولات مختلفی تولید میشه.

اول باید لوفا رو با گرم خیس کرد تا بافت اون از حالت خشک و خشن خارج بشه.
بعد از اینکه لوفا نرم و پف دار شد میتونید هر شوینده ای رو که دوست دارید روی اون بریزید و بعد با حرکات چرخشی روی پوستتون بکشید.

میزان استفاده از لوفا کاملا بستگی به جنس پوست شما دارد اما به صورت کلی از پدهای صورت لوفا به صورت روزانه و از لیف های بدن هفته 2 الی 3بار میتوان استفاده کرد.
درصورتی که جنس پوست خشک و حساس هست بعد از استفاده از آبرسان های پوستی استفاده کنید.

عمر محصولات لوفا باتوجه به میزان استفاده و نحوه نگهداری هر فرد متفاوت است اما به صورت کلی معمولا لیف های بدن تا 6ماه و پدهای صورت تا 3ماه قابل استفاده هستند.

با استفاده از لوفا بافت اون کم کم دچار تغییرات میشه و زمانی که حس کردید بافت لوفاتون دیگه لایه برداری کافی رو نداره میتونید اون رو عوض کنید.

اگر از کیسه های حمام قدیمی و لیف های بدن امروزی استفاده کرده باشید حس استفاده از لوفا بین کیسه و لیف هست.
یعنی لوفا از کیسه های قدیم نرم تر و از لیف های امروزی زبر تر هست.
بعد از استفاده از لوفا پوست حس تازگی و طراوت میکنه.

بله لوفا به بهبود سلولیت های پوستی بسیار کمک میکند اما به صورت کامل آنها را از بین نمیبرد.

اگر جوش ها دلایل هورمونی نداشته باشند و به دلیل انسداد آلودگی وچربی در منافذ پوست ایجاد شده باشند به دلیل پاک کنندگی عالی و لایه برداری لوفا به بهبود جوش ها و پیشگیری از جوش های جدید لوفا بسیار موثر است.

به صورت کلی پوست ما عادت به جنس لیف ها و پدهای قبلیمون داره و جنس لوفا براش جدید هست پس با چندین بار استفاده اجازه بدید تا با جنس لوفا آشنا و به اون عادت کنید.
از راهکار های دیگه ای که میشه استفاده کرد این هست که لوفا رو حتما با آب گرم و برای مدت زمان بیشتری خیس کنید و اون رو حتما به صورت چرخشی و با فشار کم روی پوست بکشید.

همونطور که هیچ هندوانه، هویج، خیار و… هم اندازه و یک رنگ و یک مزه نیست لوفا هم به عنوان یک گیاه، میوه ها با اندازه ها و شمایل متفاوتی دارد و باتوجه به زمان برداشت، منطقه جغرافیایی، نوع بذر و… کمی جنس و رنگ لوفاها باهم تفاوت داره.
لوفا یه بافت گیاهی هست نه یه بافت تکرار شونده و یکسانِ صنعتی پس این تفاوت کاملا طبیعی هست🌱

لیف لوفا کاملا گیاهی هست و هیچ بافت مصنوعی در اون به کار گرفته نشده
لیف لوفا باتوجه به بافتی که داره سریع تر از سایر لیف ها خشک میشه و فضای مناسبی برای رشد قارچ و انتقال اون به پوست رو ایجاد نمیکنه.
لیف لوفا بدن رو به خوبی و به اندازه لایه برداری میکنه و باعث ایجاد خارش های پوستی بعد از حمام نمیشه.
لوفا بعد از استفاده کاملا در طبیعت تجزیه میشه و از آلودگی محیط زیست جلوگیری میکنه.

هر دو لیف ۱۰۰٪ از اسفنج لوفا تولید شدن و شما با توجه به سلیقه خودتون برای مدل در دست گرفتن لیف میتونید اون ها رو انتخاب کنید.
لیف سه لایه از سه ورق لوفا استفاده شده که روی هم دوخته شدن و در لیف دستکشی دو لایه لوفا که از کنار دوخته شده و دست شما بین این دو لایه قرار میگیره.
یک نکته مهم در مورد این دو محصول این هست که لیف سه لایه ما فعلا بدون بسته بندی عرضه میشه و لیف دستکشی داخل یک بگه زیبا براتون ارسال میشه.

اکثر بسته بندی های آریل دیریم به گونه ای طراحی و تولید شده تا برای موارد دیگر بارها و بارها قابل استفاده باشد.
از بسته محصولات آریل میتوانید به عنوان کیسه زیورآلات یا کیف کوچک وسایل بهداشتی و هر مورد دیگری که دوست دارید استفاده کنید.

اگر پوست خیلی حساسی دارید لوفا رو برای شما پیشنهاد نمیکنیم اما اگر پوست کمی حساس دارید میتونید با فشار کم تر لوفا را روی پوستتون بکشید و بعد از استفاده هم از محصولات مراقبت پوستی استفاده کنید.

از اونجایی که لوفا پوست رو لایه برداری میکنه اگر در معرض آفتاب هستید حتما از ضدآفتاب استفاده کنید.
اگر پوست خشکی دارید بعد از استفاده از لوفا آبرسان پوست فراموش نشه.

لوفا یه اسفنج کاملا گیاهی هست و هیچ ماده شیمیایی و بافت مصنوعی نداره پس بجای اینکه اون رو دور بندازی میتونی اون رو زیر خاک قرار بدی تا کاملا تجزیه بشه و به طبیعت برگرده.